Menü

İnternette Satışlarınızı Arttırmanın Yolları

İnternet, ticarette giderek daha önemli bir rol oynamaktadır ve araştırma, dijital etkileşimlerin perakende satışları 2015 yılına damgasını vurduğunu gösteriyor. Bu sayı yalnızca yükselecek, ancak bu sizin işletmeniz için ne anlama geliyor?

Eisenberg Holdings?in verilerine göre, ortalama 92 $ olan her şirket, müşterileri sitelerine götürmek için harcıyor ve bunları dönüştürmek için yalnızca 1 dolar harcıyor. Sürüş trafiğini dikkatle izlemek, gerçekten önemli olanların ? insanları dönüştürme ? elde etmeleri dikkate alınmamaktadır.

Bir web siteniz varsa, satışları arttırmak roket bilimi değildir. Aslında, bazen biraz zaman harcayabilen küçük düzenlemeler ? gelirinizi ikiye katlayabilir.

İşte, bugün uygulayabileceğiniz, size bir satış desteği sağladığı ispatlanmış küçük fikirler..

Web Sitesi Bir Hız verin Artırma:
Web sitenizin açılış hızını artırın. Araştırmalar, site hızında bir saniye gecikmenin, dönüşümde % 7?lik bir kayba neden olduğunu gösteriyor. Perspektiften bakıldığında, site hızında bir saniye gecikme Amazon?a yılda 1,6 milyar dolarlık kayıp yaşatabilir. Radware, sayfa yükleme süresini 2 saniye artırarak müşterilerinin geri dönüşümler sayısında ciddi bir artış gerçekleştirebildi. Yavaş web siteleri yüzünden insanların% 51?inin bir satın alımdan vazgeçtiklerini düşünmek mantıklı geliyor ve birçoğu geri dönmek zahmetine katlanmıyor.

Web sitenize bir hız artışı sağlamak için gitmek için çeşitli yollar vardır, ancak iyi bir web barındırma olanağının olması en önemlisidir; Bunun için, üstün ve kaliteli sunucuları ve üstün veri merkezi kalitesi ile Web Hosting paketlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Web Sitenizin Güvenliğini Artırın:
Birçok kişi sizden satın alma yapmıyor; çünkü size güvenmiyorlar ve basit bir işlem bunu değiştirebiliyor. Econsultancy / Toluna tarafından yürütülen araştırmalar, insanların% 48?inin internete ödemeden önce güvenilir olup olmadıklarını belirlemek için bir web sitesinde SSL sertifikası aramaktadır.
Virüslerin, bilgisayar korsanlarının ve çevrimiçi dolandırıcıların giderek artan tehditleriyle birçok insanın kredi kartlarını çekip çıkarmayacağı anlaşılıyor. Web sitenizdeki güven mühürlerini kullanarak bunları düzeltin ve satışlarınızın yükseldiğini izleyin.

Sosyal Medya ve Diğer Tanıtım Mecralarını Çok İyi Kullanın:
Kimse yalnız bir kurt olmak istemez. İnsanlar, başkalarının sizin markanızla ilgilenmediğini algılarlarsa, ilgi duyma olasılığı da azalır.
Araştırmalar, tüketicilerin% 88?inin incelemelere kişisel tavsiyeleri kadar güvendiklerini ve yaklaşık 10 tüketicinin 9?unun bir işin kalitesini belirlemek için yorumları okuduğunu ortaya koyuyor.

İncelemeler, referanslar, vaka analizleri ve toplumsal kanıtların diğer unsurları, markanızın insan zihnindeki algısını artıracak ve satışlarınızın artmasına yol açacaktır.

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com