Menü

B2B Yazılımı

B2B Business to Business teriminin baş harflerinden oluşur ve bir şirketten diğerine yapılan elektronik ticaret faaliyetlerini ifade eder. Ülkemizde firmalar, tedarikçiler, bayi müşterileri B2B yazılımları kullanarak satışlarını etkin bir şekilde anlık olarak izleyebilir ve yönetebilir.

B2B yazılımları, B2B sistemleri olan işletmeler için gerekli bir üründür.Özellikle Merkez olarak hizmet veren şirketlerin dünyanın birçok yerinde ülke genelinde bayileri ve ticaret ortakları bulunmaktadır.Hem yönetilmesi hem de işletmelerin her bayi ve satış temsilcisiyle telefon ve e-posta yoluyla iletişim kurması zordur.

B2B faaliyetlerinde bulunan firmalarda, merkez ve bayiler ortak bir platformda bir B2B ile buluşabilir. Yazılım sayesinde ürünler, ürünlerin fiyat teklifleri , ürün fiyatları, güncel stok durumu gibi birçok detay bulunmaktadır. Ayrıca ürün siparişi ve sipariş yönetimi gibi birçok işlem karşılıklı görüşmeye gerek kalmadan gerçekleştirilebilmektedir.

B2B yazılımı, çok satıcılı endüstrilerde çok önemli bir gerekliliktir. Tüm sektörlerde artan rekabet ortamı ile ticari hayatı hızlandırırken, bunlara olan talep de artmaktadır. B2B yazılımı müşteri memnuniyetini sağlamak ve B2B süreçlerindeki kesintileri en aza indirmek için kullanılır.

B2B yazılımı, üreticilere toptancılara ve satıcılara satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetme olanağı sunar.

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com