Menü

Kurumsal

Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri, uzmanlığını 2006 yılından beri web tasarımı alanında göstermiş bir firmadır. Nisan 2012'de Balıkesir'de web tasarım ofisini açarak, dijital dönüşümün taleplerine cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sadece web site tasarımı ile değil, aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı, Google reklamcılığı ve e-ticaret danışmanlığı gibi sektörlere de ağırlık vererek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır.

Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri, müşterilerine özel tasarlanmış web siteleri ile işlerini online ortama taşımalarını sağlamaktadır. Profesyonel bir web sitesi, müşterilerinize ulaşmanız için en önemli araçlardan biridir. Özgüweb, müşterilerinin marka kimliklerine uygun ve estetik tasarımlar ile web siteleri oluşturur.

Firma, dijital dönüşümün en önemli bileşenlerinden biri olan sosyal medya danışmanlığı alanında da faaliyet göstermektedir. Sosyal medya platformları, müşterilerinizle etkileşim kurmanız ve marka bilinirliğinizi arttırmanız için mükemmel bir fırsattır. Özgüweb, müşterilerinin sosyal medya hesaplarını yöneterek, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlar.

Google reklamcılığı, dijital pazarlamanın vazgeçilmez bir bileşenidir. Özgüweb, Google Ads ile müşterilerinin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlar ve reklam bütçelerini en etkili şekilde kullanmalarını sağlar.

Son olarak, e-ticaret danışmanlığı alanında da faaliyet gösteren Özgüweb, müşterilerine online satış platformları oluşturarak, işletmelerinin dijital dünyada da başarılı olmasını sağlar.

Özgüweb Web Tasarım Hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak adına sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir. İşletmenizin dijital dünyada da başarılı olmasını sağlamak için Özgüweb ile iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yapmıyoruz?

 1. Önce işini yap sonra paranızı alın diyorsanız.
 2. Bize bir kaç tane demo yap, ondan sonra çalışmaya karar verelim diyorsanız.
 3. Bu işi yaptıktan sonra, en az 4 tane iş daha sırada bekliyor diyorsanız.
 4. Kuzenim Bilgisayar mühendisi, istesem ona yaptırırım ama sen kazan istiyorum diyorsanız.
 5. Çok fazla istiyorsun, keşke bende tasarımcı olsaydım lord olurdum diyorsanız.
 6. Bana şöyle emsalsiz bir web sitesi yap fakat, ne logom var nede adım diyorsanız.
 7. Yoktan var edeceğimizi düşünüyorsanız.
 8. Arkadaşımın sitesinde kelebekler uçuşuyor, logosu şekilli geliyor diyorsanız.
 9. Her şeyi en başından konuştuk anlaştık fakat konuşulan işin dışında tonlarca eklemeyi aynı fiyata yaptırmayı düşünüyorsanız.
 10. Ben o kadar para verdim içine sinmese bile istediğimi yapacaksın diyorsanız.
 11. Bu iş bize acil lazım deyip, proje ile ilgili notları akşam gönderip sabaha iş bitsin diyorsanız.
 12. Sınırsız revize döngüsüne sokup, bizi strese maruz bırakıyorsanız.
 13. Ödeme talep ettiğimiz zaman; yüzlerce düzenleme çıkarıp, bunları da yap sonra al paranı diyorsanız.
 14. Yine ödeme talep ettiğimizde; sanki küfür etmişiz gibi davranıp, kendinizi acındıracak konuma getirip, lanet olsun tamam istemiyorum sende kalsın cümlesini bana kurduruyorsanız.
 15. Ben aslında fırıncıyım fakat komisyonculuk yapıyorum bende bu işten ekmek yiyeceğim yap bir güzellik diyorsanız aradığınız ajans biz değiliz...

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com