Menü

E-Ticaret

Markanızı dijital dünyaya taşımaya ne dersiniz? Markanıza özel e-ticaret çözümleri ile satışlarınızı arttırabilir ve daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Dijital ortamda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, daha geniş bir kitleye ulaştırılması ve marka bilinirliğinin arttırılması başarılı bir e-ticaret yatırımı ile mümkündür.
E-ticaret çözümlerinde şu adımları izliyoruz;


Markanıza Özel E-Ticaret Çözümleri
Balıkesir e-ticaret çözümleri için Özgü Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri olarak bize başvurabilirsiniz. Müşteriye özel yürüttüğümüz e-ticaret projeleri ile marka konumuzu güçlendiriyor ve dijital pazarlama faaliyetlerinizde sizlere destek oluyoruz.


Projelerimizde genel özellikler şu şekildedir;


Markanıza Özel E-ticaret Projeleri
Balıkesir e-ticaret faaliyetlerinizde markanıza özel projeler yürütüyoruz. E-ticaret faaliyetlerine girmek istiyorsanız sizleri de görüşmeye bekliyoruz. Satış sonrası eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimiz ile e-ticaret faaliyetlerinizin aksamasına engel oluyoruz. Ayrıca verileriniz belirli aralıklarla yedekleniyor ve bir veri kaybı yaşamanıza da engel oluyoruz. Profesyonel e-ticaret çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.
 

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com