Menü

Web Site Tasarımı

İnternet 21. yüzyılın en büyük devrimlerinden birisidir. İnternetin doğmasıyla birlikte gelen WEB TASARIM internetin görsel yüzü olmuştur. Web tasarım son yıllarda öyle bir boyuta ulaştı ki dünya üzerinde milyarlarca insan olmasına karşın kayıtlara girmiş neredeyse insandan çok web sitesi bulunmaktadır.

2000'li yılların başlarında sadece zengin insanların evlerinde bilgisayarlar vardı ve internet hızı çok zayıftı. İnternet sağlayıcıları internetin gelecekteki pozisyonunu bildikleri için günümüz teknolojisine ulaştırmayı başardılar. Hemen hemen her evde bir bilgisayar oldu ve internet hızı ise ilk zamanlara göre neredeyse evrim geçirdi. Bununla beraber yeniliğe açık reklama önem veren tüm firmalar bir WEB SİTESİ oluşturdu ve hala oluşturmaya devam ediyorlar. WEB SİTESİ'nin reklam ve tanıtım için en UCUZ ve bir okadar da FAYDALI tanıtım biçimi olduğunun farkında olan firmalar olduğu kadar bir o kadar da hala bu nimetin farkına varamayan firmalar vardır.

Web tasarım örnekleri Farkındayız ki birçok insan artık sıcak temas yerine ilk önce almak istediği ürünü GOOGLE gibi arama motorlarına yazarak arıyor. Renk seçenekleri, fiyat bilgileri gibi bilgileri internetten araştırarak en uygun olan firmayı bulup firma ile irtibata geçiyor ve bu da ürünlerinizin satılmasına katkıda bulunuyor. İNTERNET TEKNOLOJİSİ ile gelen en büyük nimet ise E-TİCARET'tir. Yani internet üzerinden kredi kartlı alışveriş sistemidir. Birçok firma ONLINE olarak internet üzerinden satış yaparak cirosuna ciro eklemektedir.

Eskiden bir e-ticaret sistemi sahibi olmak çok zordu fakat günümüzde web tasarımı yapan herhangi bir firmaya giderek bir e-ticaret sistemi sahibi olabilirsiniz. Diyelim ki el emeği ile yapılan hediyelik eşyaları sattığınız küçük bir dükkanınız var. Ve iş yeriniz de küçük bir şehirde herkesin göremediği bir yerde. Ama ürünleriniz gerçekten ilgi çekici ve gören insanları hayrete düşürecek türden. Ama küçük bir yerde olmanızdan dolayı ürünlerinizin sadece o bölgedeki insanların görmesiyle sınırlı kalmasına neden olur. Bir e-ticaret sistemi oluşturarak ürünlerinizi dünyanın öbür ucunda ki insanlara bile gösterme şansı bulabilirsiniz.

ÖZGÜWEB İNTERNET HİZMETLERİ olarak müşterilerinize en iyi hizmeti sağlayabilmeniz ve ürünlerinizi daha iyi sergileyebilmeniz için önce firmanızı yakından tanıyarak firmanızın kimliğine uygun WEB SİTELERİ tasarlar. Önce müşteri memnuniyeti diyerek WEB SİTENİZİ fiyatlarımızla ve kalitemizle siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Rakiplerinizden bir adım daha öne geçmek istiyorsanız hemen bizimle irtiabata geçiniz.

Mobil Site
Yönetim Paneli
Responsive Tasarım

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com