Menü

Web Site Tasarımı

İnternet 21. yüzyılın en büyük devrimlerinden birisidir. İnternetin doğmasıyla birlikte gelen WEB TASARIM internetin görsel yüzü olmuştur. Web tasarım son yıllarda öyle bir boyuta ulaştı ki dünya üzerinde milyarlarca insan olmasına karşın kayıtlara girmiş neredeyse insandan çok web sitesi bulunmaktadır.

2000'li yılların başlarında sadece zengin insanların evlerinde bilgisayarlar vardı ve internet hızı çok zayıftı. İnternet sağlayıcıları internetin gelecekteki pozisyonunu bildikleri için günümüz teknolojisine ulaştırmayı başardılar. Hemen hemen her evde bir bilgisayar oldu ve internet hızı ise ilk zamanlara göre neredeyse evrim geçirdi. Bununla beraber yeniliğe açık reklama önem veren tüm firmalar bir WEB SİTESİ oluşturdu ve hala oluşturmaya devam ediyorlar. WEB SİTESİ'nin reklam ve tanıtım için en UCUZ ve bir okadar da FAYDALI tanıtım biçimi olduğunun farkında olan firmalar olduğu kadar bir o kadar da hala bu nimetin farkına varamayan firmalar vardır.

Web tasarım örnekleri Farkındayız ki birçok insan artık sıcak temas yerine ilk önce almak istediği ürünü GOOGLE gibi arama motorlarına yazarak arıyor. Renk seçenekleri, fiyat bilgileri gibi bilgileri internetten araştırarak en uygun olan firmayı bulup firma ile irtibata geçiyor ve bu da ürünlerinizin satılmasına katkıda bulunuyor. İNTERNET TEKNOLOJİSİ ile gelen en büyük nimet ise E-TİCARET'tir. Yani internet üzerinden kredi kartlı alışveriş sistemidir. Birçok firma ONLINE olarak internet üzerinden satış yaparak cirosuna ciro eklemektedir.

Eskiden bir e-ticaret sistemi sahibi olmak çok zordu fakat günümüzde web tasarımı yapan herhangi bir firmaya giderek bir e-ticaret sistemi sahibi olabilirsiniz. Diyelim ki el emeği ile yapılan hediyelik eşyaları sattığınız küçük bir dükkanınız var. Ve iş yeriniz de küçük bir şehirde herkesin göremediği bir yerde. Ama ürünleriniz gerçekten ilgi çekici ve gören insanları hayrete düşürecek türden. Ama küçük bir yerde olmanızdan dolayı ürünlerinizin sadece o bölgedeki insanların görmesiyle sınırlı kalmasına neden olur. Bir e-ticaret sistemi oluşturarak ürünlerinizi dünyanın öbür ucunda ki insanlara bile gösterme şansı bulabilirsiniz.

ÖZGÜWEB İNTERNET HİZMETLERİ olarak müşterilerinize en iyi hizmeti sağlayabilmeniz ve ürünlerinizi daha iyi sergileyebilmeniz için önce firmanızı yakından tanıyarak firmanızın kimliğine uygun WEB SİTELERİ tasarlar. Önce müşteri memnuniyeti diyerek WEB SİTENİZİ fiyatlarımızla ve kalitemizle siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Rakiplerinizden bir adım daha öne geçmek istiyorsanız hemen bizimle irtiabata geçiniz.

Web tasarım projelerimizle işletmenizin modern kurumsal bir kimliğe sahip olabilmesi adına web sitesi tasarımı gerçekleştiriyoruz.  Ekibimiz faaliyet gösterdiğiniz sektöre uygun olarak e-ticaret sitesi tasarımı, kurumsal web sitesi tasarımı, kullanıcı deneyimi web tasarımı gibi ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyor.

Web tasarım çalışmalarımızda şu noktalara odaklanıyoruz;
Rakip, Sektör ve Müşteri Kitlesi Analizi:  Sektörünüze özel tasarım trendlerinizi tanıyarak işe başlıyoruz. Öncelikle sektörünüzü inceleyerek öne çıkacağınız bir web sitesine sahip olmanıza odaklanıyoruz. Daha sonra rakiplerinizin web sitelerini ve faaliyetlerini inceliyoruz. En son aşamada müşteri kitlesi analizi yaparak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çekmeye odaklanıyoruz.  Tüm web tasarım çalışmalarımızı veri odaklı yürütüyoruz.

Renk Seçim Çalışmaları:  Markanızı web sitenize yansıtabilmek için kurumsal renklerinizi entegre ediyoruz. Ayrıca marka değerinizi yansıtmanın yanında göze hitap eden,  sade tasarım sağlayacak renk kombinasyonu seçiyoruz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi: Mobil kullanıcılara da hitap edebilmeniz için responsive web tasarım çalışmaları yürütüyoruz.  Arama motoru performansı ve müşteri deneyimi için tüm akıllı cihazlarla uyumlu web sitesi tasarlıyoruz.

Site Hızı Testi: Web sitenizin arama motoru performansı ve müşteri deneyimi için site hızınızın yüksek olması gerekiyor. Bu yüzden Balıkesir web tasarım çalışmalarımızda hız optimizasyonlarını tamamladıktan sonra proje teslimi yapıyoruz.

Özgün Web Sitesi Tasarımı:  Tüm projelerimizde özgün web sitesi tasarımı yürütüyoruz. Hazır temalarla çalışmak yerine kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun yazılım süreçleriyle özgün bir web sitesi tasarımı yürüterek kurumsal imajınızı güçlendiriyoruz.

Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir web tasarım çalışmalarımızda markanız için en verimli web sitesini ortaya çıkarabilmek için şu aşamaları yürütüyoruz;

1.      Planlama Süreci

Web tasarım çalışmalarımızda ilk aşama olan planlamaya çok önem veriyoruz.  İlk olarak sizi dinliyoruz ve hedeflerinizi öğrendikten hemen sonra rakip, müşteri ve sektör analizleri yapıyoruz. Hedeflerinize uyumlu, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve kullanıcı deneyimi kusursuz olan bir proje planlıyoruz.

2.      Tasarlama Süreci

Planlama sonrasında ekibimiz tasarlama sürecine giriyor. Bu aşamada markanızı güçlendirecek bir web sitesi tasarımı yapıyoruz. Web tasarım unsurları dikkate alınarak sizin için taslak bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz.

3.       Yazılım Üretme Süreci

Web sitenizde yazılım sürecine de titizlikle yaklaşıyoruz. İhtiyaçlarınıza özel HTML ve CSS gibi farklı kodlama dillerinde ihtiyaçlarınıza uygun yazılımlar üretiyoruz.  Kolay yönetilebilir ve yönetim paneli geliştirerek web sitenize entegre ediyoruz.

4.      Test Etme Süreci

Web tasarım projenizde tasarlama ve yazılım çalışmalarımız bitince web sitenizi test ederek devam ediyoruz. Web sitenizin hızı, kullanıcı deneyiminin durumu, arama motorlarıyla uyumlu olması gibi birçok unsura yönelik ölçüm yaparak veri elde ediyoruz. Test sürecinde sizin taleplerinizi ve notlarınızı da dikkate alıyoruz.

5.      Geliştirme Süreci

Test süreci sonrasında aldığımız dönütler ve elde ettiğimiz veriler ışığında gerekli geliştirme çalışmaları yürütüyoruz. Kullanıcı deneyimi yükselmesi, web sitenizdeki hataların giderilmesi ve tam arama motoru uyumluluğu için geliştirme aşamasında detaylı çalışıyoruz.

6.      Yayına Alma Süreci

Web tasarım çalışmalarımızda en son aşamada web sitenizi yayına alıyoruz. Sizlerin onayını aldıktan sonra web siteniz yayına hazır hale geliyor. Böylece kurumsal ve markanıza değer katacak bir web sitesine sahip oluyorsunuz.

Balıkesir Web Tasarım Fiyatları

Balıkesir web tasarım firmaları konusunda araştırma yapan firmalarımız için her bütçeye uygun, kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap veren web tasarım projeleri üretiyoruz.

Balıkesir web tasarım fiyatları; müşteri talepleri ve kullanılacak teknolojilere göre değişmektedir. Bizlere ulaşarak taleplerinize özel en etkili çözümler için fiyat teklifleri alabilir ve web sitesi tasarımı projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Mobil Site
Yönetim Paneli
Responsive Tasarım

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com