Menü

IOS Uygulama

IOS uygulama projeleri ile markanızın IOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda yer almasını sağlıyoruz. IOS uygulama Iphone marka cep telefonu ve Apple marka tüm tabletlerde kullanılmaktadır. Türkiye?de ve dünyada Apple Market üzerinde varlık gösterdiğinizde çok geniş bir mobil kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz.

Modern ve kullanıcı dostu bir IOS uygulama yaptırma adına ekibimizden destek alabilirsiniz.  Mobil uygulamanız sayesinde İphone markalı tüm akıllı telefon ve İPAD tablet modellerinde 1 milyarın üzerinde Apple kullanıcısına ulaşabilirsiniz. Apple markette kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun native mobil uygulama ve hibrit mobil uygulama projeleri için bizimle iletişime geçebilir ve size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. İOS uygulama ile dijital görünürlüğünüzü en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Balıkesir IOS Uygulama Geliştirme

Balıkesir IOS uygulama geliştirme projeleriniz boyunca deneyimli ekibimizde tüm taleplerinize nitelikli çözümler sunuyoruz. IOS uygulamaların temel özellikleri şöyledir;

·        Balıkesir?de IOS yazılım çalışmalarınız sonrasında uygulamanız Apple Market üzerinden indirilmeye hazır hale gelir.

·        IOS uygulama geliştirme sonrasında ekiplerimizden teknik destek de alabilirsiniz.

·        Uygulamanızda daha sonra ihtiyacınız olan geliştirmeler için bize başvurabilirsiniz.

·        Markanıza özel IOS uygulama yaptırma projelerinde aynı zamanda eğitim konusunda da sizlere destek oluyoruz.

IOS uygulama ile markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilir ve 1 milyar Apple kullanıcısının erişimine açık hale gelebilirsiniz.

Balıkesir IOS Uygulama Fiyatları

Balıkesir IOS uygulama fiyatları konusunda projelendirme sürecin sonrasında fiyat teklifi sunuyoruz. Ortalama fiyat bilgisi almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. IOS hibrit uygulama ya da native mobil uygulama gibi farklı teknolojilerle taleplerinize özel, kurumsal kimliğinizi güçlendirecek ve bütçenize uygun IOS uygulama geliştirme projelerinizi sizin adınıza yürütüyoruz. Fiyat ve mobil teknoloji bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com