Menü

Android Uygulama

Android, Google tarafından geliştirmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir işletim sistemidir. Günümüzde birçok akıllı telefon ve tablet markası Android işletim sistemini tercih ediyor. Günümüzde en çok akıllı telefon ve tablet alanında en çok kullanılan işletim sistemidir. Bu yüzden markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına Android uygulama geliştirme projeleri ile markanızın konumunu güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.
Android uygulama yazdırma projelerinden verimli yazılım dili olan Java dili başta olmak üzere farklı programlama dillerini kullanıyoruz. Oyun dışında ürün satışı, ürün tanıtımı gibi birçok ihtiyacınız için Android uygulama geliştiriyor ve mobil uygulamanızı Android markete ekliyoruz. Böylece mobil dünyada çok geniş bir kullanıcı kitlesine erişmenizi sağlıyoruz.
 

Balıkesir Android Uygulama Geliştirme
Balıkesir Android uygulama projeleriniz için profesyonel ekibimizle sizlere destek oluyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamanın temel özellikleri şu şekildedir;


Balıkesir Android Uygulama Fiyatları
Balıkesir Android uygulama fiyatları konusunda ön görüşme sonrasında sizler için fiyat teklifi hazırlayabiliriz. Mobil uygulamalarda taleplerinize özel projeler geliştirdiğimiz için sizi dinledikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz ve size özel bir uygulama fiyat teklifi veriyoruz. Bütçenize uygun, dijital varlığınızı güçlendirecek bir Android uygulama için bize ulaşabilirsiniz.
 

Bilgilendirme

Neler Yapıyoruz?

İletişim & Sosyal Medya

Paşaalanı Mahallesi Çengel Caddesi No:123/B Karesi/Balıkesir
0 (554) 285 44 86
0 (266) 606 06 25
info@ozguweb.com